Відповідне рішення було прийняте під час засідання виконавчого комітету ЛМР сьогодні.

Як розповів в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Ігор Собенко, великогабаритні автобуси, що здійснюють перевезення маршрутами № 1,3,5 з оплатою за проїзд є нерентабельними, тому що держава не компенсує кошти за пільгове перевезення.

Заборгованість перед перевізником на цих маршрутах, за словами Ігоря Собенка складає 1,5 мільйона гривень, загальна заборгованість держави по автотранспорту – 1, 7 мільйонів, по електротранспорту – 24 мільйони гривень.

„Ми звернулися до Кабінету Міністрів та міністерства фінансів, щоб нам погодили вартість проїзду на рівні 1,5 гривень, хоча перевізники говорять про 3 гривні як мінімум, в інших містах плата складає 4,5 гривень. Але держава мовчить і борги нам не повертає” – сказав Ігор Собенко.

Виконавчий комітет ухвалив рішення призупинити роботу соціальних маршрутів і перевести їх у режим маршрутного таксі – з оплатою за проїзд 2 гривні та відсутністю пільг.

„Підготуйте доручення до КМУ, щоб нам погодили ціну в 1,5 гривні і друге доручення, щоб розрахувалися з боргами. Коли це все буде зроблено, повернемось до звичайного режиму” – сказав перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.