Водночас 17 кримчан висловили побажання переїхати для тимчасового проживання на Хмельниччину. Петро Колодій зауважив, що кримчани добираються до Львівської області в різний спосіб – приватним та залізничним автотранспортом, поїздами. Зокрема, кількість сімей, які станом на вчорашній ранок прибули на територію Львівської області самостійно і перебувають в родичів чи знайомих, становить 10 сімей.

Петро Колодій також зауважив, що кількість сімей з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, які звернулись на телефонну гарячу лінію Львівської обласної ради (0-800-501-727) та виявили бажання на тимчасове проживання, становить 262 сім’ї або 1 427 осіб, серед них – 670 дорослих та 757 дітей.

Зокрема сьогодні, 12 березня, до Львова приїдуть 103 жителя Криму з метою тимчасового проживання, у тому числі 55 дітей.

За словами Петра Колодія, великою є кількість сімей з Львівської області, які звернулись на гарячу телефонну лінію обласної ради, заявивши про готовність прийняти в себе на тимчасове проживання сім'ї з АРК та південно-східних областей України. Таких станом на вчорашній день було 180 сімей або 962 особи.

Кількість тих, які влаштовані на тимчасове проживання у межах Львівської області, становить 547 осіб, серед них 306 – дорослі, 241 – діти.