Про це розповів під час сесії Львівської міської ради начальник управління НБУ у Львівській області Іван Гаврилець.

За його словами, такі касові центри популярні в Центральній Європі, для нас це нова практика. Він зазначив, що після подій на Сході НБУ ухвалив рішення про децентралізацію коштів. Відтак було вирішено збудувати 4 такі касові центри в Україні: Києві, Одесі, Львові та Дніпропетровську. Перший має з’явитися у Львові.

«Такий центр дасть можливість поліпшити якість готівки, адже українська валюта, хоч її і визнано однією з найгарніших у світі (насправді це фейк, який виник з жарту 2008 року ред.), однак часом її неприємно брати в руки», пояснив банкір. Касовий центр буде не лише великим сховищем грошей, а й інкасаторським центром опрацювання даних. 

Хоча Іван Гаврилець не зміг відповісти, чи вже є офіційне рішення про будівництво, проект центру, а також закладені кошти, депутати таки підтримали саму ідею і «зарезервували» майже 8 га під будівництво. Вони надали Національному банку України дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 7,7225 га на вул. Земельній (проектованій) – вул. І. Мележа (проектованій) у північно-східній промзоні в постійне користування для будівництва та обслуговування касового центру в Західному регіоні.