Також, за словами прес-служби ЛМР, Львів  є єдиним з українських міст, аеропорт якого повністю відповідатиме вимогам УЄФА після реалізації усіх планів з його розвитку.

Окрім Львова таким нормам відповідатимуть також Варшава, Гданськ, Познань, Хожув і Краків. Згідно з даними експертів УЄФА з питань інфраструктури найбільшим спадком Євро-2012 в галузі транспорту може стати поєднання автобаном Кракова та Львова. Щодо нового стадіону, то УЄФА має запитання до визначення девелопера проекту та підписання з ним відповідної угоди.
 

«Вимоги УЄФА є дуже жорсткими. Але ми дали відповідні гарантії і повинні їх дотримуватись. Щодо стадіону, то впевнений, що якщо в УЄФА і залишились до нас запитання без відповідей – особливо щодо девелопера будівництва, то протягом найближчих двох тижнів ці питання будуть зняті. Львівська міська рада надасть усі необхідні гарантії реалізації проекту. Натомість, висновками щодо інших сфер я цілком задоволений. Після цього, я сподіваюсь, припиняться усі спекуляції щодо нашого міста» - прокоментував найновіші висновки УЄФА міський голова Львова Андрій Садовий.