Найбільше вболівальників до Львова приїхало з Німеччини. Зокрема, у час першого матчу, який відбувся на «Арені-Львів» 9 червня, німецькі фани зайняли 74% номерів у готелях, у день третього матчу ( 17 червня) частка німців у львівських готелях склала 44%. Понад 30% з усіх гостей Львова – португальські вболівальники, вони «заполонили» Львів у між матчевий період, протягом 13-17 червня.

За словами директора департаменту «Євро-2012» ЛМР Олега Засадного, такого напливу португальців у Львова не очікували навіть в УЄФА.

«Неочікувано багато було португальців. Ті цифри, які були, вони не співпадали з тими цифрами, які ми отримували з УЄФА тому, що багато португальців працюють сьогодні поза межами Португалії і вони приїжджали починаючи з Німеччини, закінчуючи Австралією», ¬– зазначив Засадний.

Крім того, серед туристів, які завітали до Львова, у період трьох матчів були гості з Франції, Польщі, Росії, Великобританії, США, Аргентини, Бразилії, Мексики, креї, Японії, Панами, Філіппін та Норвегії.

Попри те, що Євро-2012 триватиме до кінця червня, туристичний бум у Львові підійшов до завершення. За матчами у фан-зоні спостерігатимуть, переважно, львів’яни та гості з інших міст України. Однак, за словами Засадного, до Львова навідуватимуться закордонні вболівальники, які дивились матчі у Києві, Донецьку чи Харкові і хочуть побачити Львів.