Як інформує прес-служба ЛМР, студентську молодь і представників львівських вищих навчальних закладів управління внутрішньої політики Львівської міської ради та Львівський національний університет імені Івана Франка закликають взяти участь в урочистостях з нагоди 95-річниці Листопадового чину й утворення ЗУНР, які відбудуться 1 листопада.

«З нагоди відзначення 95-тої річниці утворення Західноукраїнської народної республіки, прийди 1 листопада о 14.00 год на площу перед Національним університетом імені Івана Франка та в спільній ході з учнівською та студентською молоддю вшануй пам’ять борців за волю України», - закликають організатори заходу.У рамках заходів запланований піший похід до Меморіалу Українським січовим стрільцям, що на Янівському кладовищі, де відбудеться панахида та громадське віче.

Початок формування колони о 13:45 год. перед пам’ятником Іванові Франкові. Старт колони о 14:00 год. Маршрут: вул Університетська – Озаркевича – Ярослава Мудрого – Шевченка – Янівське кладовище.

Як розповідають в управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради, колону супроводжуватиме озвучка з патріотичними піснями.