Про це інформує кореспондент Вголосу.

Як повідомив в.о. директора департаменту ЄВРО-2012 Андрій Москаленко, до березня Львів має розробити концепцію, яку оцінять члени і працівники МОКу щодо економічної обґрунтованості заявки.

«Сьогодні головним завданням Львова під час підготовки до Олімпіади є боротьба з шістьма містами, які є нашими конкурентами. До березня ми маємо розробити концепцію, яка буде оцінюватися членами і працівниками МОКу щодо економічної обґрунтованості нашої заявки. Ми перейдемо зі стадії міста-апліканта у стадію міста-кандидата, коли у липні 2014 року з переліку шести міст буде затверджено короткий перелік міст, які будуть відповідати всім критеріям заявки та підтримки з промоцією спорту та розвитку інфраструктури в країні та в місті», – зазначив Москаленко.

Програма підготовки  Львова до подання заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року на 2014-2015 роки передбачає підготовку необхідних документів, передбачених вимогами МОК, розробку концепції розміщення спортивних та незмагальних об’єктів на території міста, підтримку в Україні та у Львові олімпійського та параолімпійського рухів, поширення інформації у світі про Львів як місто-кандидат на право проведення Олімпіади, а також популяризацію зимових видів спорту.