Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Як відомо, вода з криниць в цих селах непридатна до вживання, вона забруднена інфільтратами  з Грибовицького сміттєзвалища, які просочуються в грунт. На це сміттєзвалище  вивозять відходи зі Львова.

Так, на будівництво централізованого водопостачання в селі Збиранка в бюджеті розвитку заклали 798,00 грн., в селі Малі Грибовичі – 534,00 грн., а в селі Малехів – 824 646,60 грн.

Крім того, на будівництво зовнішнього  освітлення в селі Великі Грибовичі передбачили 24 567,60 грн.

Бюджет розвитку Львова сесія міськради затвердила вчора, 10 квітня, його левова частка піде на погашення кредитів, які місто набрало в минулі роки. Крім того, як зазначив голова бюджетної комісії ЛМР Яромир Самагальський, є імовірність, що і цього року коштами місцевого самоврядування буде користуватись держава.

Нагадаємо, у бюджеті Львова на 2014 рік передбачили субвенцію Малехівській та Грибовицькій сільським радам на оздоровлення дітей. Кожна із сільських рад отримає по 125 тисяч гривень.

Як повідомляв «Вголос», Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства погодило першу стадію «Проект» рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, розробником якої є львівський інститут ВАТ «Гірхімпром». Науковці установи вже готові приступати до розробки другого етапу проекту – «Робочої документації», втім наразі місто не виділило фінансування. Керівник «Гірхімпрому» Іван Зозуля запевнив, що початкові роботи з рекультивації сміттєзвалища можна розпочинати цього року, однак і тут питання в коштах.