Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Загалом запропоновано 6 готелів, по два на кожну пропозицію, для того, щоб УЄФА мало можливість зробити вибір. Про це повідомив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.

Департамент ЄВРО 2012 отримав чіткі вимоги, яким повинен відповідати готель, щоб виконувати функції штабу для УЄФА або тимчасового помешкання для футбольної збірної. «Готель під міні-штаб-квартиру буде задіяний під час проведення ЄВРО 2012 та впродовж 5 днів після проведення останнього матчу у місті в рамках чемпіонату.

Рекомендований готель повинен бути 5-ти зірковим, мати не менше 63 стандартних двомісних номерів, 15 номерів-люкс, 2 президентські люкс-апартаменти, конференц-зал, паркінг на 25 автомобілів, а також надавати певний перелік послуг. На даному етапі тільки «Леополіс» і «Дністер» зможуть забезпечити виконання цих вимог. Тому ми запропонували обидва ці готелі, а УЄФА повинно зробити вибір на користь одного з них», - розповів Олег Засадний.

Для розміщення команд-учасниць турніру Департамент ЄВРО 2012 спільно із головним управлінням містобудування та просторового розвитку ЛОДА пропонують готелі «Євроготель», «Древній Град», «Ріксос» та «Женева-Променада Готель».

«Вибираючи готель для команди, ми насамперед, враховували його наближеність до стадіону та тренувального поля. Згідно вимог УЄФА, окрім 4-5 зіркових стандартів, готель повинен знаходитися у 100-кілометровій зоні від основного стадіону та в межах 20 хвилин їзди від тренувального поля», — наголосив директор департаменту «ЄВРО 2012».

За його словами, лише з кращими із запропонованих готелів будуть підписані угоди. Інші готелі будуть запропоновані для поселення так званої сім’ї УЄФА, зокрема, VIP- гостей, рефері, служби допінг-контролю, представників та партнерів УЄФА. Окрім того, для поселення цих гостей буде запропоновано ще 49 готелів Львова та області 4-5 зіркового класу.