Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Вже третій рік поспіль з ініціативи депутата ЛМР від ВО «Свобода» Андріяна Гутника відбувається збір необхідних речей для Львівського геріатричного пансіонату ( будинку для людей похилого віку).

«Досвід у проведенні благодійних заходів підтверджує, що в організації подібних акцій є насправді величезна необхідність. Такі заходи допомагають забезпечити старших людей необхідними ліками, речами та предметами побуту. Недбалість влади ставить людей похилого віку в безвихідне становище, змушуючи їх просто виживати. Дирекція та персонал Львівського геріатричного пансіонату намагається забезпечити максимально комфортний рівень життя за той мінімум, який держава виділяє на їх утримання. Звісно, це важко робити без допомоги небайдужих людей. «Наповнимо великодній кошик разом» – акція, яка об’єдную львів’ян довкола важливої соціальної мети. Важливо дати пенсіонерам зрозуміти, що про них пам’ятають і піклуються, особливо, в таке світле і величне свято.»- коментує Гутник

Збір проводиться в аквапарку «Пляж» ( вул. кн. Ольги, 114) щодня з 08:00 до 21:00.

Необхідні речі, які львів’яни можуть принести: пральний порошок, засоби гігієни, рушники, кросворди, спортивні штани, медичні препарати та настільні ігри для розвитку дрібної моторики. Зібрані речі будуть передані до Львівського геріатричного пансіонату 16 квітня 2017 року.

 

«Вголос»