Перешопочатковою метою організаторів є облаштування території біля пам’ятного джерела, тим самим виховання здорової культури в місцевого населення. Та цього року День стане більш масштабним заходом і матиме спрямування не лише на фізичну роботу та відпочинок, а також і на обмін досвідом з успішними земляками, бізнесменами.

«Сумно не буде!», – запевняють організатори, адже програма як ніколи насичена, сповнена приємних сюрпризів, як традиційних, так і для душі. Одним з таких є виступи музичних гуртів. Минулорічні гості свята, гурт PIANO, чаруватиме відпочивальників і цього року. До них у неділю приєднаються і запальні Кораллі. Гурт мчатиме до учасників свята аж 1000 км та обіцяє запалити всіх присутніх.

Ще одне нововведення цього року – дитяча зона. Батьки можуть сміливо брати малечу з собою на День «Синього каменя», адже організатори не марно кажуть, що свято роблять для активістів будь-якого віку.

«Ми запрошуємо всіх, не залежно від віку, статусу чи віросповідання. Хочемо зробити таке собі сімейне свято, яке єднає заради майбутнього. Саме тому наша програма розширилась. Цьогоріч в нас більше часу для дискусій, навчання та обміну досвідом не лише в питаннях здорового суспільства, а й темах міжнародного досвіду, бізнесу та чесності державних закупівель. Ми дуже різносторонні, але в цьому бачимо розвиток та успішні майбутні проекти», – каже організаторка Дня «Синього каменя» Роксолана Мудрак.

У програмі передбачена традиційні заходи: вечірня ватра та кінозал просто неба, смачна вечеря на багатті та дискусійний клуб. З собою організатори радять мати намет, спальник, каремат, їжу для перекусу, теплий одяг та, обов’язково, позитивний настрій.

Додамо, що минулого року подія зібрала близько 200 відвідувачів, цьогоріч очікується близько 300 осіб з усіх куточків західного регіону України та не тільки. Вхід на День «Синього каменя» безкоштовний. Доїхати в Перемишляни можна маршрутним таксі з АС-6 (вул.Личаківська).

Контактна особа: Роксолана 0687260425, 0636291972. 

Подія на Facebook.

 

«Вголос»