Відповідний документ було винесено сьогодні на громадські слухання, передає кореспондент «Вголосу».

Загальний фонд бюджету міста, відповідно до проекту, становить 900 млн 901 тис грн, що майже на третину більше, ніж минулого року. З цих коштів на освіту передбачено 313 млн 900 тис. грн, на культуру і мистецтво – 88 млн 700 тис. грн, на фізичну культуру і спорт - трохи більше 13 млн грн , на державне управління  - 124 млн грн, на ЖКГ – 214,5 млн грн, на транспорт та дорожнє господарство – 10 млн грн та інше.

Як пояснив директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук, відповідно до бюджетної реформи держава повністю взяла на себе фінансові зобов’язання щодо галузі освіти, медицини, соціального захисту та ін.

У проекті бюджету запропоновано також загальний обсяг бюджету розвитку у сумі 602 млн 200 тис. грн. Однак, традиційно бюджет  розвитку буде затверджено окремо і його докладний проект також винесуть на громадське обговорення.

Також нагадаємо, що депутати Львівської міської ради відмовляються  розглядати бюджет Львова на пленарному засіданні сесії цього тижня, аргументуючи тим, що наразі є дуже багато запитань до цього документу і потрібно докладніше його опрацювати.