Про це Вголосу повідомила ГО «СПАС».

У зверненні зокрема сказано: «Просимо Вас, як обраних демократичним шляхом представників громади, на пільгових умовах запропонувати нам, неприбутковій громадській організації, для проведення таких лекцій –  приміщення комунальної власності».

Активісти також розглядають і варіант проведення відкритих вуличних лекцій. А саме: серед колишніх торгових рядів на пл. Липнева; під колишнім місцем праці «дипломованого» колишнього начальника управління освіти міської ради Володимира Огури – приватною школою «Ерудит»; під Львівським сміттєзвалищем; біля порожнього стадіону побудованого під Євро-2012 та на народні грощі – «Арена-Львів»; в Шевченківському гаю – під всіма вже законними будовами і тими, які ще в процесі, на вул. Йосипа Сліпого,7 під колишнім офісом «Галицьких Інвестицій», на місці подвійного «побиття» мера Андрія Садового – під горіхом що затуляє своїм листям камери відеоспостереження на пл. Ринок, біля всіх останніх законних забудов по вул. Гнатюка, Озаркевича, Тарнавського, Чупринки, Лесі Українки, Сербська та пл. Ринок…; під розформованим ДЕПО Львівелектротрансу та на місці незбудованого пам’ятника Вербицькому; серед столів стихійних торгівців з вул. Шпитальна та на велосипедній доріжці на середині проїзної частини на вул. Січових Стрільців…

Як нагадує «Спас», організація уже пропонувала відправити лвьівського мера у відставку, але, як відзначається у зверненні, «містом почали ширитися чутки, що «Альтернативи меру Андрію Садовому немає». Саме тому «Спас» і вирішив, що непогано було б провести лекції для населення Львова, «Як у Львові жити без мера Садового».

«Лекції включатимуть опис алгоритмів життя у Львові, від вирішення таких елементарних побутових питань як користування туалетом та домашнім холодильником без мера Львова Садового і до більш складних речей…» – коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.