У середу, 21 жовтня, на чемпіонаті України з художньої гімнастики в Ужгороді визначились переможці та призери в багатоборстві серед гімнасток, які виступають за програмою майстрів спорту України, а також серед клубів.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області на сторінці в Facebook.

В групових вправах команда Львівської області у складі Марти Борис, Ірини Борисенко, Анастасії Федоришин, Анастасії Михайленко, Марти Федишин та Анастасії Пташник (тренери - Катерина Сороковська, Ірина Іванів, Ірина Руда, Галина Івах) здобули бронзові медалі, поступившись Національній збірній України (Київ-1) і команді Київ-2.

В клубній першості львівський спортивний клуб "Багіра" став срібним призером. А "золото" виборола "Школа Дерюгіних". В індивідуальній першості восьме місце посіла Анастасія Пташник (тренери - Христина Родевич, Галина Івах).

А днем перед тим визначились переможці і призери в командній першості за програмою кандидатів у майстри спорту України. Команда Львівська області-1, за яку виступали Сніжана Ощіпко та Аліна Мельник стала бронзовим призером. А перші місця зайняли команди Київ-1 і Київ-2. Команда Львівська область-2 стала восьмою.