Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління внутрішньої політики ЛМР Андрій Шевців, інформує кореспондент Вголосу.

За його словами, передвеликодня толока розпочалася в місті у кінці березня та буде тривати до 12 квітня.

«Ми плануємо ще висадити квіти, створити оригінальні клумби, встановити додаткові елементи благоустрою в місті. Окрім того ми закликаємо львів’ян також прибрати й у своїх дворах», – додав Шевців.

Як повідомив начальник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка, найбільше потребують прибирання лісопарки «Білогорща», «Погулянка», «Зубра», парки «Скнилівський», РЛП «Знесіння», «Снопківський».

За словами Галушки, уже є списки охочих взяти участь у передвеликодній толоці.  «Візьмуть участь у толоці представники громадських організації, релігійні громади, курсанти Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, студенти міських вузів, а також усі працівники мерії. Загалом близько 3 тис. людей», –  додав він.

Як зазначив Галушка, в рамках загальноміської толоки планують прибрати від сміття близько 700 га парків, лісопарків та зелених зон, висадити близько 500 дерев та кущів.

«Цього року висадять такі специфічні насадження, як секвойя та гінкго. Ці рослини нададуть нам із ботанічного саду університету імені Івана Франка», – зазначив Галушка.