Сьогодні, 27 листопада, на гірськолижному курорті Інсбрук/Іглс в Австрійській Республіці відбувся перший в сезоні 2020-21 етап Кубка націй з санного спорту, в рамках якого були розіграні місця на перший етап Кубка світу. Він пройде там же 28 і 29 листопада.

Про це інформує відділення НОК України у Львівській області на сторінці в соціальних мережах.

В одиночних змаганнях кваліфікувалися на основний старт двоє львівських санкарів - Олена Смага (на світлині) з 12-го місця та Антон Дукач (на світлині) - з 17-го. Досвідчена Олена Стецків стала 20-ю - до прохідного 18-го місця їй не вистачило всього 6 сотих секунди. Для участі на етапі Кубка світу також пробився представник Тернопілля Андрій Мандзій - з 10-го місця.

У змаганнях чоловіків на двомісних санках з 13-го місця кваліфікувалися на етап Кубка світу Ігор Гой (Тернопільська область)/Ростислав Левкович (Львівська область). Окрім них, завтра стартуватиме в групі найсильніших львівська двійка Ігор Стахів/Андрій Лисецький, які напряму без відбору потрапили на етап Кубка світу.

Додамо, що керівником української делегації - старшим тренером збірної команди України в Австрії є львів'янин Тарас Гарцула.

Етап Кубка світу в Інсбруку/Іглсі є першим із 9-ти запланованих. Фінальний етап відбудеться в Пекіні (Китай) 20-21 лютого.