Лише 4,1% львів’ян вважають, що ситуація в Україні з часу президентських виборів значно покращилася. Деякі покращення відчуває 51% опитаних, а 30% кажуть, що майже нічого не змінилося. Щоправда і погіршення ситуації відчули лише 3,2% львів’ян.

Такі дані соціологічного опитування, Центру ім.Разумкова, проведеного в рамках спільного із Центром політичних досліджень проекту „Активізація структур громадянського суспільства для вибору на користь демократії.

Разом з тим опитані досить високо оцінюють діяльність президента України Віктора Ющенка – (63% - дуже позитивно, а ще 30% - скоріше позитивно). Майже на такому самому рівні цінили львів’яни діяльність прем’єр-міністра Юлії Тимошенко (61% - дуже позитивно, а ще 29,7% - скоріше позитивно). Негативно оцінюють діяльність і президента і прем’єра менше лише трохи більше 1% респондентів.

А от діяльність місцевої влади львів’янам не дуже подобається: діяльність голови ОДА абсолютно позитивно оцінили лише 3,2%, а 16,1% скоріше позитивно. Щоправда і негативу особливо багато львів’ян у діяльності голови ОДА не побачили – лише 3,7% оцінюють діяльність голови ОДА дуже негативно, а скоріше негативно - 7,5%. Переважна ж більшість - 39,4% опитаних не знають як оцінити діяльність голови ОДА. Ще менше до вподоби Львів’янам діяльність голови обласної ради Дуже позитивно її оцінили 1,3% респондентів, а 14,0 – скоріше позитивно. Дуже негативно до діяльності голови облради ставляться 5,8% респондентів, а 8,4% - скоріше негативно. І майже така ж сама кількість, як у випадку з головою ОДА, не знають як ставитися до дільнності голови ОДА.

Щоправда, загалом 87% львів'ян симпатизують тим силам, які підтримують нинішню владу.

КуПол