Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Близько 50-ти активістів прийшли під Ратушу з плакатами «Навчання під стрілами кранів», «Пане Садовий, ви з громадою чи з Co$a no$tra Lviv?», «Садовий, чи є у Львові влада?».

За словами члена ініціативної групи Руслана, причиною пікету стала велика кількість порушень, зафіксованих навколо будівництва між вулицями Варшавська-Соснова, а також спроба завезти на територію школи габаритну техніку.

«Учора була спроба завезти будівельну техніку на подвір’я школи, але ми не можемо цього реально допустити, бо це діти, школа, і подвір’я не пристосовано до того, щоби тут проїжджала велика техніка. Окреме питання – документи, які нам ніхто не показав. За ними тут планують збудувати триповерховий будинок, а квартири продають як у 17-поверховому», – пояснив активіст.

Він також зазначив, що громада прийшла до міської ради як до законно обраного органу влади, щоби спільно вирішити це питання.

«Виглядає так, що міська рада ніби проти будівництва, але роботи продовжуються. Тобто ніби всі проти, але процес іде. Щоби цього не допустити, треба напрацювати схему й дієві механізми», – наголосив львів’янин.

Під час пікету до громади вийшли чиновники міської ради, серед яких була начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, та запросили людей до сесійної зали, де обговорили подальші дії.

Згодом було ухвалено рішення провести сьогодні о 16:00 нараду, під час якої буде детально розглянуто документи щодо будівництва на території навчального закладу.

Відзначимо, що сьогодні Садовий перебуває в Києві.

Нагадаємо, як писав «Вголос», депутати Львівської міської ради вимагають заморозити будівництво багатоповерхівки біля школи №91 у Львові.

Відомо, що компанія-забудовник «Львівоблагропромбуд» на початку жовтня отримала дозвіл на будівництва триповерхового будинку в житловому комплексі «Оранж».

8 грудня 2015 року виконавчий комітет Львівської міської ради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку через відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва.

Нині забудовник судиться з міською радою, бо вважає, що має всі необхідні документи для зведення багатоповерхівки.