Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Цього разу в аукціоні зареєструвались 168 лотів, тобто людей, які готові продати зустріч із собою, а виручені кошти пожертвувати для української армії. Найдорожчий лот  – Володимир Парасюк. За зустріч із ним готові заплатити 55 тисяч гривень.

Загалом жертводавці мають великий вибір: тут і артисти, і художники, і журналісти, і спеціалісти в IT-сфері, і в HR-i, і в коуч-тренінгах та багато інших. Один з лотів, керівник агенції медіа-комунікацій «Перфектні Рішення», спеціаліст з медіа-комунікацій та PR Наталія Улинець згадує: «Минулого року людина купила зі мною, так сказати, консультаційне побачення. Ми познайомилися в мережі, і заздалегідь обговорили питання, про які буде йти мова. За ці кошти було куплено дуже багато для забезпечення армії».

Наталя має і додаткову ціль – купити ще одні шини для медичного автомобіля. «В них в зоні АТО ціляться дуже часто. І буває таке, що машина ще в робочому стані, а колеса – вже ні.

Марта Глінська, одночасно і одна з лотів, і член команди організаторів, розповідає: жертвує на потреби армії часто, але тільки таку суму, яку може дозволити її щомісячний бюджет. А от тепер вирішила долучитись і до аукціону: «Коли немає часу в силу зайнятості на роботі, можна долучатись до такого, наприклад, як сітку сплести або такого цікавого, як тут аукціону».

Нагадаємо, торги аукціону триватимуть до кінця завтрашнього дня.