Сьогодні на сесію ЛМР мер А.Садовий вже вчетверте виніс питання про передачу в оренду приміщення кінотеатру ім. Миколайчука за сміхотворну ціну – всього 1 грн. на рік. Цим самим міський голова вже вкотре грубо порушив не лише розпорядження представників депутатського корпусу (комісія з питань культури ЛМР ще раніше розпорядилася винести питання оренди на інвестиційний конкурс), а й закон щодо трудового колективу. Адже міський голова повинен був хоча б поспілкуватися з працівниками закладу, який збирається за безцінь «здати» у приватні руки.

Та А.Садовий трудовий колектив, як і законодавство, просто ігнорує.  «Ще раніше працівники кінотеатру звернулися до міського голови з пропозицією зробити в кінотеатрі ім. Миколайчука дитячий кіноцентр. Трудовий колектив також знайшов інвестора на втілення цього проекту. Та мер на цю пропозицію не відреагував, а поспішно звільнив тодішнього директора закладу, якій, до речі, залишалося небагато допрацювати до пенсії. Тепер мер поспішає «роздерибанити» комунальне майно, бо розуміє, що на законних підставах на приміщення може знайтися чимало інвесторів», - розповів сьогодні під час прес-конференції представник ГО «Рідне місто» Олександр Смірнов.

ГО «Рідне місто» підтримує позицію трудового колективу, саме тому активісти громадської організації взяли участь у пікеті, і зі свого боку докладе усі зусилля, щоб не допустити втілення мером чергової корупційної схеми. «Громадська організація «Рідне місто» вже скерувала адресними листами звернення у прокуратуру, аби слідчі розслідували хоча б один факт корупційної схеми, кА останніми роками діє у мерії під керівництвом Андрія Садового», - зауважила під час прес-конференції представник ГО «Рідне місто» Софія Байса.

До акції протесту долучилися також працівники «Львівтеплоенерго», яким з ініціативи мера загрожує звільнення. Оскільки мер вирішив не лише роздати комунальне майно та привласнити міську землю, а хоче ще й приватизувати теплопостачальне підприємство Львова, перетворивши його у холдинг комунальних підприємств і понад дві тисячі працівників «Львівтеплоенерго» вже отримали попередження про скорочення.