На цей час львів’яни та гості міста перетворилися у справжніх гурманів, замінивши  буденні канапки з чаєм на Шардоне з сиром Камамбер.

Уже в перший день свята сиру і вина відвідувачі мали змогу побачити, як знамениті львів’яни ногами чавили понад тонну винограду. Власне, на цьогорічному святі відвідувачі, придбавши вхідний квиток на фестиваль, могли отримати  келих вина, вичавленого минулого року. Звичайно, гурмани мали змогу оцінити якість вин, які представляли різні виробники світу. Як зазначив ведучий фестивалю, келих добротного вина якраз у час настання осіннього періоду, стане помічним як для підняття тонусу, так і для поліпшення здоров’я,  адже воно справжнє, наповнене енергією літа та сонця.

Різні сорти сирів – від вітчизняних виробників до закордонних –  можна було скуштувати і звісно придбати.   

Крім сиру і вина, впродовж трьох днів було чим здивуватися. Наприклад,  увагу відвідувачів привертали незвичні картини із винних корків  Сергія Ткачука, які були представлені в арт-шатрі фестивалю. Wine cork art – коркове мистецтво, єдине в своєму роді на Україні, тому родзинкою цьогорічного фестивалю став показ  одягу та аксесуарів із винних корків. До слова, таке відбувалося вперше в Україні.

«Мені здається – це чудова ідея зберігати винні корки, щоб потім незабутні спогади від смакування вина перетворилися на коркові панно чи сукні», – зазначає відвідувачка свята Людмила Захарова.

Для всіх бажаючих проводився майстер-клас із коркового мистецтва Corky-art, із каліграфії вином і створення портретів вином, де  відвідувачі фестивалю відчули себе творцями мистецьких виробів. Не меншою популярністю серед молоді користувалася діюча винна пошта. Як розповіла  господарка шатра із винною поштою Наталія Пастернак, їй часто доводиться  працювати на таких фестивалях. Цього разу  тут можна придбати авторські листівки  Олександра та Іванки Войтович.

«На цьогорічному фестивалі кави у Львові була кавова пошта, зараз  винна. Така послуга відіслати поштою оригінальну листівку із штампом свята сиру і вина в межах України і за кордоном коштує 15 гривень.  Вона є оригінальним привітом зі Львова і служить рекламою дійства у місті», – розповідає Наталія.Вродовж трьох фестивальних днів залишитися голодним ніхто не міг, адже ресторани та різні харчові заклади демонстрували свої вишукані страви із сиром, яких не можливо було не спробувати. Серед них – різотто в пармезані.

Шеф-кухар одного із італійських ресторанів у Львові, Костя Голік продемонстрував, як готується ця італійська страва. Для цього необхідно спеціальний вид рису,  сир парміджано-реджано, бульйон, вершки. Костя, власне, саме  до рису додав сир, який поступово розігрівав і карамелізував, аби він поступово розплавлявся. Смак незабутній.

Щоб краще смакувало вино та сири,  настрою додавали виступи різних гуртів на головній сцені фестивалю. Особливо сподобалися пісні  60-70-х років минулого століття, серед яких і пісні «The Beatles».  Словом усе це треба було не лише бачити, чути, але й засмакувати усе разом із келихом вишуканого вина. 

Для наймолодших відвідувачів, які прийшли на свято із своїми батьками, були організовані  різні  конкурси і розваги, і звичайно карооке.

Марія Ткач