Про це інформує кореспондент Вголосу.

Журналісти звернулися до колег з метою солідаризуватися та вимагати чесного слідства, «адже завтра на місці Тетяни Чорновол може бути будь-хто».

Окрім того, представники львівських ЗМІ вимагали відставки уряду та міністра внутрішніх справ, адже «коли вже в Україні жінок б’ють, то ця держава не має права на існування в такому вигляді, в якому вона є».

Також журналіст Отар Довженко зачинав звернення громадського руху «Стоп цензурі».

«У відповідь на звіряче побиття нашої колеги Тетяни Чорновол закликаємо всіх українських журналістів присвятити сьогоднішні випуски новин і політичних програм, завтрашні номери видань лише одній темі – переслідуванню та репресіям проти активістів Євромайдану», - йдеться у зверненні.

Сьогодні всі ЗМІ мають «показати те, про що писала Тетяна, і що стало причиною замаху на її життя – розслідування корупції Януковича, Клюєва, Захарченка та інших високопосадовців», наголошено в повідомленні.

«Ми звертаємося до колег, які працюють у прес-службах відповідних міністерств та відомств –  ви маєте докласти всіх зусиль, аби було проведено розслідування та максимально інформувати про його перебіг. Адже якщо не буде розслідування та притягнення винних до відповідальності, хвиля насилля може заполонити Україну» – зазначено у зверненні. 

«Важливо не тільки інформувати львівську громаду, яка і так бачить все на власні очі, але й передавати інформацію на велику Україну, зокрема  на Схід. Нам треба бути зараз інформаціно-активними не тільки у Львові», - додав Отар Довженко.