Сьогодні у Львові ректор Українського католицького університету Борис Гудзяк вручив подячного листа Генеральному консулу республіки Польща в Україні Вєславу Осуховскі за підтримку польським народом і урядом „помаранчевої революції”.
Борис Гудзяк подякував від імені українців польському народу за солідарність із українським, у тому числі за участь у підтримці першому президенту оновленої Польщі, лідеру знаменитої "Солідарності", лауреату Нобелівської премії Леха Валенси, президента Польщі Олександра Кваснєвського, а також за молитву за український народ Іоана Павла ІІ Папи Римського.
„Важливо, щоб у наступних днях ми також відчували цю підтримку”, ― наголосив Борис Гудзяк.
Вєслав Осуховскі уточнив, що польський народ підтримав вибір українського народу, уточнивши при цьому, що зараз Україна переживає один із найважчих моментів у своїй історії.
„На вулицях Варшави і інших міст поляки ― за вільну і багату Україну. Цілий світ дивиться, як Україна рветься до волі, постає з колін”, ― зазначив консул.
Усну подяку від імені ректора ЛНАМ Ігора Бокотея за вияв солідарності консулу також висловив представник академії.
Сьогодні біля Генерального консульства Республіки Польща у Львові на знак подяки польському народу зібралися представники УКУ, Львівської національної академії мистецтв та ЛКДУІКТ.
Вони тримали плакати українською, польською та англійською мовами „За нашу і вашу волю!”, „Польщо! Дякуємо за підтримку!”, „Студенти Польщі, студенти України! Разом ― сила!”, „Святійший отче! Дякуємо за підтримку!”, „Зброї ― ні! Миру ― так!”. Вони сканували „Дякуємо!”, „Ющенко ― президент!”, „Валенса!”.