14 червня 2019 року український політик Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу ZIK – компаній "Міст ТБ" і "ТРК "Нові комунікації". Таким чином, в медіа активі Козака тепер 3 канали: "112 Україна", NewsOne і Zik.

Про це повідомив "112 канал".

Власник медіахолдингу "НОВИНИ" Тарас Козак: "Український телеглядач глибоко політизований, вимогливий глядач. Глядач, до якого необхідно ставитися з великою повагою. Для мене придбання телеканалу Zik - це осмислений і прагматичний крок. Інформаційне мовлення в Україні на сьогодні випереджає багато світових великих каналів по своїй мобільності, інтересу аудиторії, зображенні. Одержавши Zik, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів - робить їх менш витратними, і в той же момент створює їх більшу капіталізацію, як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг "НОВИНИ". Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіа продюсерів країни - Олексія Семенова".

Генеральний продюсер медіахолдингу "НОВИНИ" Олексій Семенов:"Для мене ділова пропозиція Тараса Романовича - велика честь. 5 років тому я з командою будував "112 Україна", потім - проводив re-branding каналу Newsone. Більшість із співробітників цих каналів для мене - близькі і рідні люди. І я, знаєте, дуже радий повернутися до них. Сподіваюся, і для них це не буде розчаруванням. Зараз я працюю над концепцією перезапуску каналу Zik, і буду дуже щасливий від майбутньої співпраці. Адже багато ведучих і співробітників Zik - мої колеги по попереднім каналам. І ми з ними на одній емоційній хвилі. "Об'єднання заради України" - ось основний меседж концепції каналу. І ми постараємося наповнити його цими прекрасними почуттями - любов'ю і турботою про всіх людей великої країни".

ІА "Вголос" перевірив цю інформацію і у державних реєстрах. Там дійсно значиться, що Козак є власником телеканалу Zik.