«Запрошуємо на нічну екскурсію в музей зброї «Арсенал». На вас чекає реконструкція бою XV століття, огляд картини «Грюнвальдська битва», презентація одягу доби Середньовіччя. Окрім того, після завершення екскурсії у дворику музею будуть проводитись майстер-класи середньовічних танців», - розповіла заступник керівника відділу промоції міста ЛМР Марта Іванишин.

Співорганізаторами заходу є Історичний музей.

Майстер-клас та реконструкцію битви проводитиме Клуб історичного фехтування, а також реконструкцію середньовічного танцю, фаєрингу та рольового моделювання «Пантера».

Екскурсія відбудеться 29 липня в музеї зброї «Арсенал» (вул. Підвальна, 5) – єдиний в Україні музей зброї. Розпочнеться вона о 21:00 год.

Для того, щоб взяти участь у нічній екскурсії потрібно зареєструватись на промоційно-туристичному сайті www.lviv.travel.
Як повідомляють у відділі промоції міста ЛМР, акція проводиться щоб популяризувати нічні екскурсії в місті для туристів і для мешканців.

Нагадаємо, що і раніше у Львові проходили нічні екскурсії. Так, 7 квітня з 22.00 до 23.00 год у музеї Соломії Крушельницької (вул. С. Крушельницької, 23) відбувалася нічна екскурсія в рамках промоційної акція «Львів - місто закоханих». В цей час у музеї кожен учасник мав можливість почути захопливу розповідь про історію танго у Львові та історії кохання відомих виконавців танго. І все це відбувалося при свічках та музиці танго.

А 26 травня о 23.00 год відбулася нічна екскурсія львівським трамваєм вулицями міста. Ведучі, у ролях Пелагії і Мікеліні, розповідали учасникам про романтичні історії кохання львів’ян, а на кожній із зупинок на учасників чекали романтичні сюрпризи.