У неділю, 22 травня цього року, Львів відзначатиме Свято Героїв, організаторами якого виступили Львівська міська рада та Львівська обласна державна адміністрація. Урочистості розпочнуться з покладання школярами квітів на Янівському та Личаківському цвинтарях. О 1400 біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, на проспекті Свободи, відбудеться урочистий прохід, під час якого буде обрано переможця у конкурсі-огляді на кращу похідну чоту та кращу святкову колону, після чого, на урочистому віче, виступить один із кращих учнів.
"Кожен навчальний заклад із 25-ти, що є в міському підпорядкуванні, бере участь у підготовці до святкогого проходу", - наголосила головний спеціаліст управління освіти Львівської міської ради Лариса Василишин. Попередньо проводяться конкурсні відбори у кожному районому відділі освіти, під час яких відбираються три кращі похідні чоти, які, в свою чергу будуть представляти район у міських урочистостях. Важливим є те, зауважує Лариса Василишин, що "в кожному із шкільних закладів до цього свята дуже ретельно готуються, в шкільному розкладі для підготовки заплановано проведення додаткових уроків та семінарів."
Нагородження переможців під час віче відбудеться за такою схемою: один диплом для першого місця, два дипломи для другого та три - для третього ; а також додаткові нагороди і призи. Повний склад жюрі ще не затверджений, але відомо, що він складатиметься із представників ветеранів ОУН-УПА, управління освіти, військових Західного оперативного командування та голови спілки політичних в’язнів України Ярослава Малицького.

Прес-служба Львівської міської ради