Вже цього літа функції вивезення сміття у Львові знову впадуть на плечі Львівської міської ради, втім в області досі немає ні сміттєпереробного заводу, ні полігону.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» говорили з головою фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді Валерієм Веремчуком.

«Процес будівництва сміттєпереробного заводу на разі на етапі погодження проектно-кошторисної документації. Але найгірше — це те, що чиновникам наразі не вдалося переконати громаду, яка мешкає в районі Знесіння, у тому, що цей завод буде екологічно безпечним», — розповів він. Втім, створення сміттєпереробного заводу — не єдина проблема, адже навіть за умови, що його таки побудують… рештки непотребу просто не буде куди вивозити: «Львів двічі оголошував пропозиції купити земельну ділянку, навіть закладали кошти в 2015-2016 роках. Ми розуміємо, що розташувати полігон у межах міста не можна, і це, до того ж, заборонено державними будівельними нормами, тому ми попросили ділянку для так званого регіонального полігону. Але наразі ніхто нічого не запропонував».

Більше — у відео. Прямі ефіри «Теорії правди» дивіться щобудня о 19.45 на телеканалі НТА.