ЛЬВІВ, 5 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівська міськрада звернеться до прем’єр-міністра Віктора Януковича з проханням виділити додаткові кошти в 2008 році.

Про це заявив сьогодні журналістам заступник міського голови Львова з питань містобудування Микола Одуха.

Для виділення коштів підготовлено 4 листа, які планується передати Віктору Януковичу під час його завтрашнього візиту до Львова.

Зокрема, Львівська міськрада проситиме в глави уряду 100 млн. грн. на проведення трамвайної колії на Сихів, 25 млн. грн. на оновлення парку електротранспорту, а також кошти на ремонт каналізаційних колекторів і добудову водозабору.

Як повідомляло агентство, прем’єр-міністр України Віктор Янукович планує відвідати Львівщину у четвер, 6 вересня.

Відповідно до попередньої програми візиту прем’єра передбачається відвідини Олеського замку, ознайомлення з роботою Новороздільського ДГХП «Сірка». Підписання Меморандуму до Регіональної угоди між Кабінетом Міністрів України та Львівською обласною радою у програмі заплановано на 16.30 в Палаці Потоцьких.

Нагадаємо, що 3 вересня президія Львівської облради вирішила укласти угоду між Львівщиною та Кабінетом міністрів України щодо регіонального розвитку після виборів 30 вересня.

КМУ мав намір підписати такі угоди зі всіма регіонами України. Першою мала бути Львівська область.

Угода передбачає понад 8,8 млрд. грн. фінансування Львівщини на 5 років, у тому числі 5,7 млрд. грн. з держбюджету, решта — з місцевих бюджетів та інших джерел.

Угода передбачає реструктуризацію та розвиток базових галузей промисловості, розвиток системи життєзабезпечення населених пунктів, створення ефективної системи в галузі охорони навколишнього природного середовища, збереження історико-культурної спадщини.