ВАТ “Львівобленерго” у ніч 31жовтня-1листопада працювало у посиленому режимі, щоб не допустити зриву виборів, а тому вважає безпідставними звинуваченнями певних політичних кіл у ніби-то зумисному припиненні електропостачання деяких територіальних виборчих комісій та виборчих дільниць. Про це йдеться у заяві відділу корпоративних зв’язків ВАТ „Львівобленерго”.
31 жовтня, а особливо в ніч на 1 листопада 2004 року, в час проведення виборів Президента України, ВАТ “Львівобленерго” працювало у посиленому режимі для того, щоб не допустити зриву виборів через припинення електропостачання територіальних виборчих комісій та виборчих дільниць. Було максимально мобілізовано увесь персонал Товариства (керівний склад, диспетчерів, оперативно-виїзні бригади, водіїв), а також спецтехніку, для того, щоб максимально оперативно реагувати на усі сигнали про пошкодження в електромережі, ― сказано у заяві.
Як повідомляло агентство, керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенко, народний депутат Петро Олійник звинуватив „Львівобленерго” у навмисному відключенні світла у Львові з метою заблокувати роботу ТВК та ДВК і створити умови для фальсифікації виборів.