Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, проект фінансується Фондом Ганса Зайделя, реалізується Центром європейського менеджменту (м.Львів) спільно з Львівською обласною держав¬ною адміністрацією та експертами з Баварії.

Голова Львівської ОДА висловив вдячність за співпрацю з Львівщиною: «Важливо, що цей проект дає можливість залучити кошти проекту і громади».

Проект спрямований на надання міським головам малих міст Львівщини допомоги в оволодінні європейськими інструментами планування розвитку територій та залучення інвестицій, адаптації німецького досвіду до місцевих потреб.

Крістіан Хегемер наголосив, що Львів є опорним містом для розвитку проекту – «Львів - Лємберг – ворота до культури». Він також уточнив, що вони працюють в цьому напрямку довготривало і послідовно ( з 1991 року).

Наступним етапом співробітництва стане візит голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка до Баварії, який має відбутися у вересні 2011 року.

Проект «Сталий розвиток малих міст» реалізується Центром європейського менеджменту (м.Львів) спільно з Львівською обласною державною адміністрацією та експертами з Баварії. Методологія проекту ґрунтується на передачі практиками-управлінцями з малих міст Баварії практикам-управлінцям з малих міст Львівщини досвіду. До участі у проекті запрошено 21 мале місто Львівської області, у більшості з яких ще не реалізовувалися системні проекти міжнародної технічної допомоги.