Голова Львівської ОДА Олесандр Сендега підписав розпорядження №648 “Про підготовку та відзначення 13-ї річниці незалежності України”, яким затвердив склад організаційного комітету та заходи по святкуванню Дня незалежності, ― повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Співголовами обласного оргкомітету з підготовки та відзначення 13-ї річниці незалежності України є голова Львівської облдержадміністрації Олександр Сендега та голова Львівської обласної ради Михайло Сендак (за згодою).
23 серпня у Львові відбудеться урочиста академія з нагоди Дня незалежності за участю представників дипломатичного корпусу, політичних партій, громадських і релігійних організацій.
24 серпня представники обласної влади покладуть квіти до пам’ятників М.Грушевському, Т.Шевченкові, І.Франкові та В.Чорноволові у Львові.
У День незалежності України відбудуться святкові екуменічні богослужіння у храмах Львова та області. Окрім того, у Львові та районах області пройдуть поминальні богослужіння на могилах учасників визвольних змагань, меморіалах пам’яті полеглих.
У цей же день львів’яни побачать святковий салют.
24 серпня делегація від Львівської області візьме участь у святкових заходах з нагоди 13-ї річниці незалежності України у Києві.
Святкові заходи також проходитимуть у районних центрах та містах обласного значення.
Розпорядження підготовлене відповідно до розпорядження Президента України від 20 липня 2004 року №175/2004-рп та з метою підготовки та відзначення 13-ї річниці незалежності України.