За словами Ірини Сех, причиною цього стала відсутність металевої тари для вивезення пестицидів у фірми, яка займалася цим питання.

Ірина Сех під час засідання комісії поставила запитання, хто за це відповідатиме і хто визначав такого виконавця робіт, який навіть не має відповідних засобів. Заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища Степан Татух відповів, що їхнє управління не має жодного відношення до тендера, а всією процедурою займалося Міністерство охорони навколишнього середовища та районні державні адміністрації.

Натомість член комісії Олександр Ганущин винними назвав розпорядників коштів, а саме районні адміністрації, які не створили необхідних умов для проведення робіт з вивезення пестицидів.

Районні адміністрації переводять стрілки на Міністерство охорони навколишнього середовища, яке визначило виконавцем робіт не досвідчену фірму, яка дотепер займалася вивезенням пестицидів з Львівщини, а Київський інститут, який у цьому році не має відповідних ресурсів на такі роботи.

Окрім цього, заступник начальника головного управління економіки ЛОДА Володимир Лук’яненко повідомив, що на рівні Києва областям, які готуються приймати «Євро-2012», наступного року обіцяють виділити 60 мільйонів гривень на вивезення пестицидів, з яких 12 мільйонів гривень передбачено для Львова.

Нагадаємо, минулого тижня в. о. начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області Мирослав Хом’як повідомив, що до кінця року за програмою по зберіганню пестицидів передбачено ще 1 мільйон гривень на їх вивезення та переробку. До того часу не було освоєно цих коштів по причині відсутності тари. Але, за словами Мирослава Хом’яка, це питання вже тоді вирішувалось.