„Львівщина не визнає і ніколи не визнає в Україні влади криміналітету. Ми свій вибір зробили - наш Президент - Віктор Ющенко”, ― заявив сьогодні на позачерговій сесії Львівської облради голова Львівської облради Михайло Сендак.
Михайло Сендак наголосив, що „кримінальні клани розуміють - у чесній боротьбі їм ніколи не виграти у власного народу, в опозиції, тому такою масовою, нахабною, жорстокою, почасти замішаною на крові, була фальсифікація волевиявлення на виборах 21 листопада”.
Голова Львівської облради запевнив, що львів’яни поважають вибір усіх громадян України, в тому числі і на сході, і на півдні країни. „Однак з мовчазної згоди гаранта Основного Закону громадянина Кучми Леоніда цю Конституцію гвалтували і розпинали бритоголові братки, з неї знущались і насміхались, її принижували і кидали під кирзові чоботи сучасних яничарів”
Михайло Сендак висловив переконання, що народ відстоїть свій вибір.
Голова Львівської облради також висловив подяку усім громадянам, студентам, молоді, чесним працівникам правоохоронних структур, міліції, податкової, армії, СБУ, які сьогодні разом з народом.
Сьогодні у Львові відбувається позачергова сесії Львівської облради, на який розглядається питання про політичну ситуацію в Україні, яка склалася після другого туру президентських виборів. У сесії приймають участь депутати Львівської міської ради, 27 ректорів ВНЗ, понад 40 директорів підприємств Львівщини та ін.
Під стінами облради відбувається багатотисячний мітинг.
Сесія облради транслюється у прямому ефірі.