Передача вертольота відбулася на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, передає кореспондент «Вголосу».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Цей гелікоптер вже декілька років лежав в розібраному вигляді. А сьогодні завдяки волонтерам та небайдужим  маємо можливість його передати Військово-морським силам».

Вертоліт освятили та прикрасили переможними написами-побажаннями воїнам.

Зазначимо, вертоліт Ка-226 – палубний літальний апарат для виконання пошуково-рятувальних операцій з палуби корабля, за своїми льотно-технічними характеристиками може виконувати завдання з несення чергування з медичного забезпечення (евакуація поранених) в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, оснащений всім необхідним медичним обладнанням для надання першої медичної допомоги.

Вертоліт Ка-226 Львівщина безоплатно передала у комплекті з експлуатаційно-технічним майном для потреб військової частини А1688 Військово-Морських Сил Збройних Сил України (м. Миколаїв) для виконання завдань із медичного забезпечення (евакуації поранених), а також пошуково-рятувальних дій.

У 2013 році постановою КМУ «Про передачу майна до сфери управління Львівської обласної державної адміністрації для потреб системи екстреної (швидкої) медичної допомоги» Львівській облдержадміністрації був переданий вертоліт Ка-226 у комплекті з експлуатаційно – технічним майном загальною вартістю 35 994 002,4 гривень. Вертоліт Ка-226 у комплекті з експлуатаційно – технічним майном зараховано на баланс Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Упродовж 2013-2018 рр. його не  використовували у зв'язку із специфікою літального апарату (палубний вертоліт).