Перший заступник голови ЛОДА Мирон Янків та директор проекту РЕОП Пол Дарбі підписали Меморандум сьогодні.

Як розказав Пол Дарбі, Меморандум визначає умови співпраці між Конференційною радою Канади та Львівською облдержадміністрацією щодо спільного впровадження проекту РЕОП, який розроблений для посилення спроможності посадових осіб облдержадміністрації та виконавчих органів місцевого самоврядування з метою проведення економічно обґрунтованого аналізу і використання його результатів для узгодження планів економічного розвитку на всіх трьох рівнях влади (центральному, обласному і міському).

Термін реалізації проекту – 2010 - лютий 2015 року, фінансування здійснюється Канадською агенцією міжнародного розвитку (CIDA).

За словами Пола Дарбі, результатом програми має стати здатність чиновників визначати обгрунтовані пріоритети економічного розвитку областей і міст, реалістичність планів економічного розвитку, спроможність обстоювати інтереси областей і міст на рівні уряду України.

«За п’ять років ми спільно розробимо інструмент, який працюватиме ще 50 або 100 років і наші спільні напрацювання будуть доступними для інших», – сказав Пол Дарбі.