Про це інформує прес-служба Львівської ОДА з посиланням на начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрія Майбороду.

Змагання відбудуться в селі Великі Грибовичі Жовківського району.

«Ракетомодельний спорт дуже розвинутий у Дніпропетровській області, проте у зв’язку з військовими діями на Сході нашої країни для проведення цих змагань обрано саме Львівщину. І наше завдання – організувати європейський чемпіонат на належному рівні», – наголосив він.

За словами президента Федерації ракетомодельного спорту України Ігоря Волканова, серед претендентів до складу національної збірної команди є і спортсмени із Львівщини. «Принцип відбору на чемпіонат Європи дуже прозорий, і до збірної команди увійдуть лише найкращі. Ці змагання дають шанс ще ближче співпрацювати з найкращими конструкторами і продемонструвати навики українців», – зазначив він.

Учасниками цьогорічних офіційних представницьких змагань стануть понад 200 спортсменів з більше ніж 15-18 країн Європи. А 2016 року Федерація ракетомодельного спорту України готується приймати на території нашої держави чемпіонат світу.