Про це «Вголосу» повідомили у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Сім’я проживала разом без офіційної реєстрації шлюбу, таким чином претендувати на статус членів сім”ї учасника антитерористичної операції жінка з 9-річним сином не могли.

«11 березня клієнтка подала звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. І вже 21 березня Центром видано доручення адвокату Сергію Романіву, що здійснює свою діяльність за угодою з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області. 23 березня до Сокальського районного суду Львівської області подано позовну заяву про визнання батьківства загиблого бійця стосовно спільного з позивачкою сина. При цьому адвокатом ретельно зібрано докази того, що загиблий боєць визнавав себе батьком дитини – свідоцтво таїнства хрещення і миропомазання, медична картка хлопця, де вказано дані про батька», – розповіли у центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адвокатом вдови воїна АТО було долучено до матеріалів справи фото та відеоматеріали з хрестин сина та заяву про виклик свідків (бабусю та хрещених батьків хлопчика), які підтвердили, що позивачка дійсно проживала з загиблим однією сім’єю.

Відтак, рішенням Сокальського районного суду від 1 червня 2016 року встановлено факт батьківства загиблого 36-річного учасника АТО.