11 вересня 2016 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації мотоциклетного спорту України, Львівського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України та за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації на унікальній трасі «Майорівка» завершився третій етап чемпіонату України з кантрі-кросу.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Володимир Якимович (м. Львів). Головний секретар – суддя ІІ категорії Іванна Москалик (м. Львів).

За численної глядацької аудиторії цей етап дав можливість випробувати свої сили як професіоналам так і аматорам на мотоциклах та квадроциклах у різних вікових категоріях. Насолодитись видовищними змаганнями на мототреку зібрались тисячі людей, з яких чимало дітей, котрі із захопленням спостерігали за видовищними перегонами мотоциклістів.

Щоправда, не обійшлось без допомоги пожежників: спекотна погода та висока швидкість учасників змагань спричинили справжню пилову завісу, яка допоміг мінімалізувати пожежний гідрант.

«Це завершився третій етап чемпіонату України із кантрі-кросу. Попередні два етапи чемпіонату відбувалися у Дніпрі і в Косові (Івано-Франківщина). До Львова приїхали кращі спортсмени України для того, щоб боротися і перемагати. Це ще не є фінальний етап, але один із найвизначніших, адже було дуже багато спортсменів, глядачів, які з могли побачити таке чудове видовище», - розповів генеральний секретар Львівського обласного осередку Федерації мотоспорту Львівської області Богдан Бацик.

Помірятись силами на «Майорівку» прибули спортсмени із Київської, Дніпровської, Донецької, Одеської, Харківської, Львівської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Чернігівської, Тернопільської, Рівненської, Полтавської областей та міста Києва. Організатори підготували складну, але водночас видовищну трасу. А її розміщення дозволило глядачам спостерігати за всім, що відбувається на маршруті мотолюбителів. Саме це і додало змаганням особливого драйву та азарту.

Успішне й високопрофесійне проведення цього заходу у Львові після тривалої перерви дає можливість підвищити позитивний імідж Львівського регіону як в Україні, так і за її межами та сприяє розвитку технічних видів спорту у Львівській області.

Результати розподілились таким чином:

КЛАС «65 куб.см » ( р.н. 2004 - 2008): 1. Парніцький Назар (м. Радивилів) 2. Гіжовський Влад (м. Чернівці) 3. Воронюк Назарій (м. Коломия, с. Сопів)

КЛАС «50 куб.см» ( р.н. 2007-2011): 1. Рябчук Павло (м. Київ) 2. Мосейчук Василь (м. Косів)

КЛАС «85 куб.см» ( р.н. 2002 - 2005): 1. Шмига Віталій (м. Володимирець) 2. Сахарієва Поліна (смт Гвіздець)

КЛАС «150 куб.см» ( р.н. 1965 - 2002): 1. Грималюк Дмитро (м. Косів) 2. Семашко Денис (м. Львів) 3. Приймачук Сергій (м. Івано-Франківськ)

КЛАС «OPEN» ( р.н. 1965 - 2001): 1. Врига Володимир (м. Львів) 2. Добичін Олексій (м. Львів) 3. Король Назар (м. Львів)

КЛАС «Аматори» (р.н. 1965 - 2001): 1. Курищук Дмитро (м. Косів) 2. Кравчук Мирон (м. Калуш) 3. Музика Юрій (м. Львів)

КЛАС «Ветерани» (р.н. 1960 - 1971): 1. Стельмащук Володимир (м. Київ) 2. Алекса Олег (м. Вінниця) 3. Франке Кенді (м. Косів)

КЛАС «Квадро» (р.н. 1965 - 2000): 1. Войтович Олег (м. Львів) 2. Каньовський Мартин (м. Львів) 3. Голинський Михайло (м. Косів)

В командному заліку: 1. Косівська ФМС (м. Косів) 2. Львівська ФМСУ (м. Львів) 3. «Буковина - Брют 1» (м. Чернівці)

Серед молодіжних команд: 1. «Хуст – Екстрім» (м. Хуст) 2. МК «Хайлендерс» (м. Косів)

Цікаво знати: Кантрі-крос – відносно молода дисципліна мотоциклетного спорту, яка стрімко набирає популярність у любителів активного і спортивного відпочинку на колесах, одна з найбільш популярних дисциплін в мотоспорті, яка поєднує в себе елементи мотокросу та ендуро.