Про це сьогодні, 25 березня на розширеному засіданні колегії управління культури і туризму Львівської облдержадміністрації повідомила головний спеціаліст відділу мистецтва і туризму управління Оксана Погорілко.

За її словами, управлінням культури та туризму Львівської ОДА проведено щорічні міжнародні фестивалі: джазові – «Флюгери Львова», «Джазбез», фестивалі мистецтв «Форт місія», «Белзька земля», «Буг», «Звенигород», етнофестиваль «Підкамінь», «Верхобуж», мистецький фестиваль регіональної культури «Карпатця», фестиваль «Шейк фест Галичина», фольклорний танцювальний фестиваль «Кульчиці-фест», фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань».

Для популяризації Львівщини в Україні та за кордоном організовано міжнародний рекламно-промоційний автопробіг ретроавтомобілями «Львівщина туристична» та міжнародний рекламно-промоційний велопробіг «Львівщина туристична».

Також, як повідомила пані Оксана, в межах прикордонних адміністративно-територіальних одиниць України та в межах регіону реалізовані міжнародні проекти: «Квадрат Львів в Любліні», «Туризм без кордонів», «Карпатський трамвай», «Наше найкраще».

«Управління культури та туризму Львівської ОДА здійснює політику сприяння розвитку туризму в області, спрямовану на утвердження Львівщини як регіону туристичного значення, створення конкурентноздатного туристичного продукту, залучення туристичних потоків в регіон, формування привабливого соціально-культурного середовища», - додала вона.