Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків під час розширеної наради з питань особливостей формування місцевих бюджетів Львівської області на 2014 рік, інформує кореспондент Вголосу.

«Серйозний платників податків «Львівтрансгаз» несподівано на початку цього року вирішив змінити місце зарахування податків та зборів. Два, три п’ять, а то і десять мільйонів гривень випадає», – сказав він.

Як повідомили Вголосу у Міндоходів, компанія і надалі сплачуватиме в області податок з доходів фізичних осіб.

«Так, це серйозний удар, без сумніву, ця сума вимірюється мільйонами. Компанія позицію не пояснює, можливо, будуть сплачувати податки там, де їх  головний офіс. Інших пояснень на жаль немає», – прокоментував голова бюджетної комісії ЛОР Ярослав Качмарик.

Львівтрансгаз — філія дочірньої компанії «Укртрансгаз» національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Специфікою підприємства є експлуатація найбільших в Європі підземних сховищ газу, які резервують транзит газу в Європу, підвищують надійність газопостачання споживачам України. Підприємство надає послуги споживачам не тільки з транспортування газу, але й з його зберігання в сховищах з доставкою в обумовлений період до споживача.