Про це повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк під час брифінгу сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Голова Львівської ОДА розповів, що гроза пошкодила покрівлі дахів на 140 житлових об’єктах комунальної власності.

Михайло Костюк додав, що станом на сьогодні приватні та комунальні господарства зазнали від стихії збитків на суму близько 15 млн. грн.

«Нам вдалося доставити 4 тисячі листів шиферу на відновлення дахів. Вже використано понад 500 метрів віконного скла. Серйозно включились у роботу Самбірська та Миколаївська районні держадміністрації, які вже фактично відновили всі об’єкти бюджетної сфери», – розповів голова Львівщини.

За словами керівника області, Дрогобицький район отримав 407 тис. 250 грн., Жидачівський – 568 тис. 750 грн. та Самбірський – 58 тис. 750 грн. Кошти постаждалим мешканцям Дрогобицького і Жидачівського районів виплачені у повному обсязі, а мешканцям Самбірщини – наразі виплачуються.

Михайло Костюк також розповів, що Кабінет Міністрів повинен найближчим часом виділити на придбання матеріалів для відновлення дахів мешканців Львівщини 9,2 млн. грн. Він також зазначив, що звернувся з проханням до Кабміну відшкодувати збитки за посіви, які вже не відновляться кооперативному підприємству в селі Волоща.

Нагадаємо, грозовий фронт, який пройшов у області 9 червня, пошкодив 7 феельдшерсько-акушерських пунктів (в тому числі 1 лікарню), 1 сільську раду, 2 дитячих садочки, 1 Будинок школяра, 10 шкіл, 8 будівель народних домів «Просвіта» та 3111,7 га сільськогосподарських культур в 4-х районах області: Миколаївському, Жидачівському, Дрогобицькому, Самбірському.