Як інформує прес-служба Департаменту ДАІ МВС України 28-29 червня короткочасні дощі, грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, 28 червня у західних, Вінницькій, Житомирській, а вдень 29 червня і у Київській, Чернігівській та Черкаській областях місцями сильні дощі.

У зв’язку із цим Державтоінспекція України нагадує водіям, що за таких погодних умов потрібно бути особливо уважними та обережним під час руху, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

«Пам’ятайте, що у дуже сильний дощ краще зупинитися та перечекати негоду. При зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію. У дощ, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям здалеку їх побачити на дорозі і відповідно зреагувати», – радять у ДАІ.