Як повідомив avianews.com гендиректор і співвласник авіаперевізника Сергій Підгородецький, презентацію маршрутів і розкладу компанія проведе в першій декаді квітня, тоді ж відкриється і бронювання квитків.

«Ми починаємо польоти на двох літаках А320, узятих у лізинг. Поступово флот поповнять ще два таких же літака», - сказав глава Atlasjet Україна .

За словами Подгородецького, авіакомпанія буде використовувати термінал B в базовому аеропорту Бориспіль для виконання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів.

«Ми будемо працювати як класичний мережевий авіаперевізник. Всі послуги, в тому числі харчування і перевезення багажу, будуть включені у вартість, а рейси будуть стикуватися. На борту будуть два класи - бізнес і економічний», - розповів топ-менеджер.

За кордон Atlasjet Україна хоче літати в міста Європи, Росії та Азії. «Не на всіх напрямках є вільні частоти, тому необхідно вести переговори з Державіаслужбою про розширення квот», - пояснив Підгородецький.

Авіакомпанія Atlasjet Україна створена в 2013 році у Львові. Приблизно половина частки компанії належить турецькій авіакомпанії Atlasjet. Днями авіаперевізник очікує отримати сертифікат експлуатанта в Україні, який дозволить йому почати польоти.

Джерело: avianews