9 липня день народження Віктора Януковича. 10 липня – день народження Петра Олійника. Відчуйте різницю! Не відчуваєте? Не переймайтеся – ніхто не відчуває. Та її й немає… Але позаяк обидва при владі, то львівська еліта старається догодити обом.

Як відомо, Віктор Янукович зараз перебуває на лікуванні в Іспанії. За словами Анни Герман, більшість соратників Януковича збирається поздоровляти його після повернення в Україну. Але мер Львова Андрій Садовий таки полетів до Іспанії. Трохи відпочити, розвіятися. Самі розумієте, людина працює не тільки вдень, але й вночі – за добу по дві сесії міськради проводить.

Що Садовий збирається подарувати Януковичу нам наразі не відомо. Зате можемо розповісти дещо про Петра Олійника, якого Садовий зі зрозумілих причин сьогодні не зможе особисто поздоровити.

Львівський губернатор продовжує діяти у своєму стилі: "Ці руки ніколи не крали. А якщо крали – ви не бачили. А якщо бачили – не наздоженете. Бо ви пішки, а я в Мерседесі! Слава Україні!"

Найперше губернатор Олійник через газету категорично повідомив, що забороняє всім – і мертвим, і живим, і ненародженим, у Львові й не у Львові сущим депутатам і працівникам виконавчих органів дарувати йому будь-які подарунки, особливо коштовні. А якщо вже комусь не терпиться зробити подарунок своєму улюбленому губернатору, "то хай зробить його від імені Петра Олійника будь-якому сиротинцеві або багатодітній сім'ї". О.Бендер в "12 стільцях" також прикривався допомогою дітям.

Отож Олійник, як завжди, лицемірить і бреше. Документальне свідчення того як дарували подарунки Петрові Олійнику можете побачити нижче.

Що дарували – достеменно не знаємо, бо іменинник дотримується тієї точки зору, що відразу розгортати подарунок не личить. Тим не менш, деяка інформація про подарунки губернаторові до нас дійшла. Львівські антиквари спостерегли в останні дні підвищений попит на картини. Зокрема, керівники районних рад та районних адміністрацій скинулися від своєї біди і спромоглися подарувати Олійникові дві картини Олекси Новаківського – одну вартістю 10 тис. у. о., другу – за 8 тис. у. о.

Між іншим, ми розпитали спеціалістів з торгівлі антикваріатом і вони розповіли, що такої ціни на картини Новаківського вже давно не існує. "Якщо дуже пощастить, сьогодні можна купити картину цього художника розміром 40 на 50 см. не дешевше як за 25 тисяч у. о. Але це якщо ду-уже пощастить. А за 10 тис. можна купити хіба що картину 20 на 25 см.", – розповів експерт.

Для зацікавлених осіб і організацій повідомляємо, що перший тур вшанування славного ополоника Ющенка дервіша Петра Олійника відбувається у ресторані "Високий Замок" з 11. 00.

Потому – десь із 16-ої години понад 300 гостей приїдуть вітати губернатора на "Чарівні озера" – відомчу базу відпочинку Львівської податкової.

А закінчимо нашу маленьку розвідку словами славного Петра Лемехи: "З роси і з води Вам, шановні Вікторе Федоровичу і Петре Михайловичу!" Благаємо, не запливайте за буйки!