Вальгердур Сверрісдоттір. Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Ісландії. Елегантна і вишукана кобіта з далекої і маловідомої Ісландії - країни фіордів, оселедців, ісландчиків, культових груп „Sigur Ros”, „Múm” та шаленої манюні Бйорк.

Країни (250 тис. населення), бізнесмени якої нещодавно купили понад 50% акцій банку „Львів”. Вся Ісландія уважно стежить і переживає за тим, щоб цей інвестиційний проект виявився вдалим, а 40 ісландських бізнесменів вже готові інвестувати в Україну, однак не визначилися, конкретно в що саме інвестувати.

Саме тому Вальгердур Сверрісдоттір сьогодні відвідала банк „Львів” і ознайомилася з його роботою. Український менеджмент банку виявився на висоті. Екскурсія для гостей, презентація діяльності банку вишуканою англійською з акцентом на нових програмах в галузі кредитування енергозберігаючих технологій, подарунки для міністра та ісландчиків.

Пані міністр, на завершення свого візиту у банк „Львів”, лишила довгий запис у книзі почесних гостей банку. Вона це зробила першою на першій сторінці і, напевно, ісландською. Працівники банку пообіцяли перекласти цей запис українською.