Релаксійний вояж до Львова Генерал-губернаторки Канади Мікаель Жан нанизує на своїх програмних зупинках легіон покемонних ситуацій.

Як повідомили інсайдерські джерела, у львівському аеропорту сексапільна Генерал-губернаторка не могла 30 хвилин (одне джерело) або 45 хвилин (інше джерело) вийти зі свого літака. Як повідомило одне джерело – причиною затримки ознайомлення канадки з львівською землею стала невідповідність місцевого трапу з технічними характеристиками її літаючого апарату. Як повідомило інше джерело – уся справа у дверях літака кандською візитерки.

На цьому наймовірні пригоди канадки у Львові не закінчились фінітою. Мікаель Жан ледве не впала на аеродромному трапі дорогою до львівської землі. Тим самим вона продемонструвала свої переможно-жіночі якості та не дозволила львівським фотографам отримати нехілий кеш за падінні фотки.

Робочий ланч з львівським губернатором М. Кмітем переріс для Мікаель Жан у повноцінний обід. Замість запланованого покладання квітів до пам’ятника Шевченку о 13:50, ця знаменна подія відбулась приблизно за 1.5 години.

За цей час львівська міліція та працівники СБУ зачистили навколишню територію від присутніх фріків та маргіналів, які як мухи на мед злітаються на такі урочисті (і не дуже) ситуації. Деякі з присутніх зомбі вже починали сперечатись з присутніми пенсіонерами за найбільш патріотичне розривання на собі вишиванок. Якийсь п’яний вуйко мітив територію обрубком мікрофону, доки його не зафонили мєнти.

Подивитись на покладання квітів прийшла ще якась к-ть неадекватних громадян, гопів та їх бікс. Хтось, як мен, схожий на Чарльза Буковські, живописно колупався у зубах. Хтось гриз фаст-фудну морквочку. 2-ві тітоньки підозріло дивились на оточуючих, ніби випасаючи можливу присутність санітарів. Хтось просто втикав у пейзаж. Хтось цілувався.

Почесна варта, розібратись з механізмом покладання вінків, позіхала на сонці. За звітний період український та кандський віночки втигли впасти від вітру на землю. Згодом, після від'їзду Генерал-губернаторки, канадський віночок встиг впасти ще раз, розтріпавши довколом пелюстки білих квіточок.

Апофеозом очікування Генерал-губернаторки став флеш-моб 3-х жіночок, замаскованих у прибиральниць за 15 хвилин до приходу канадської гості. 2-ві феміни швабрами кольору канадського прапора (червоний і білий) почали інтенсивно протирати пилюку на пам'ятнику Вічному Кобзареві. 3-тя, найбільш фрекенбокна кобітка, почала рукою в білій рукавичці також витирати наявні пилові колонії на пам'ятнику.

Не варто нагадувати, дорогим читачам, що рука хомо сапієнс у розчепіреному вигляді (тим більше у рукавичці) нагадує кленовий листок. А це вже живі алюзії на герб Канади та гордість Вейна Гретцкі, Боббі Халла, банди Arcada Fire і репера DL Incognito.

Як вдалось дізнатись від учасниць прибиральницького флеш-мобу ніхто їм не наказував згори проводити таку акцію. Вони самі знайшли бажання провести такі ручні дії і тим самим, виявили свою громадянську позицію, ініціативу та ентузіазм.

За 15 хвилин було покладання квітів. Бадьоро-пофігистичні канадські гості. Сексульна посмішка Генерал-губернаторки Канади Мікаель Жан, до якої Юльці Тимошенко та присутнім в українському політиці, тіпа стервозним кобіткам – як до моря рачки.

Але тре Генерал-губернаторці карму почистити після України, бо такі приколи можуть бути тільки через кобітячу заздрість та рябі очі. І усе, від місцевих аборигенш. Та й мени, своїм незлим, тихим оком поглядають на чужі жінки. А там є на що дивитись.

Потім був візит Мікаель Жан у міську раду до Садіка, а там для чищення карми – непочатий край роботи.

Ще фото тут