Про це інформує прес-служба департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Першість у змаганнях здобула команда з Литви.

На змагання загалом прибули 54 команди з Польщі, Греції, Литви, Латвії та України.

Україну представляли: команда Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, команда станції ШМД м. Кіцмань та команда з Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги.

Організатори змагань відтворили історичні події різного часу. Серед завдань були: дорожньо-транспортна пригода в центрі міста за участю рейсового автобуса з 11 пасажирами та легкового автомобіля з 4 пасажирами; падіння двох автобусів з гірниками, з яких живими залишилося 9 осіб; обвал шахти, спричинений вибухом газу (метану), загинуло 14 гірників; спортивне ралі, де постраждало двоє учасників; захоплення медиків терористами під час надання меддопомоги хворій жінці з дитиною в супермаркеті.

Після кожного завдання проводили тестовий контроль знань, а в програму змагань було включено завдання на фізичну витривалість та знання медичної апаратури.

Під час виконання завдань оцінювали критерії первинного та вторинного огляду пацієнтів, медичного сортування, проведення серцево-легеневої реанімації з дефібриляцією та кардіоверсією.