Про це йдеться в рішенні суду від 22 січня 2015 року, текст якого є в розпорядженні «Вголосу».

Своїм рішенням суд підтвердив, що департамент міськради  порушив закон, проігнорувавши заборону розривати договори на перевезення пасажирів з ТОВ «Успіх БМ» та уклавши протиправну угоду з «АТП-14630».

«Сподіваємося, це перше, але не останнє справедливе рішення суду, яке змусить Садового Андрія Івановича та його департамент транспорту припинити знищувати  маршрути приватних перевізників, забираючи в сотні людей право на роботу», – прокоментував рішення суду директор компанії «Успіх БМ» Юрій Мельник.

Нагадаємо, що з грудня 2013 року між компанією ТОВ «Успіх БМ» та департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради існував судовий спір про протиправність дії департаменту щодо одностороннього розірвання договорів на обслуговування міських маршрутів №48, №49, №50, №51 та №53, які обслуговує перевізник.

Справу понад рік розглядав Галицький районний суд Львова. Суд вжив заходи для забезпечення позову, відповідно до яких департаменту було заборонено розривати договори на перевезення пасажирів з ТОВ «Успіх БМ» та укладати угоди з будь-яким іншим перевізником до вирішення спору по суті. 

17 грудня 2014 року Галицький районний суд Львова  відмовив у задоволенні позову ТОВ «Успіх БМ» до департаменту.

Проте 22 січня 2015 року Львівський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу ТОВ «Успіх БМ» на рішення Галицького районного суду міста Львова та визнав протиправними дії суб'єкта владних повноважень – департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Згідно з процесуальним законодавством, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради протягом 20 днів з моменту винесення рішення має право звернутися з касаційною скаргою на постанову  Львівського апеляційного адміністративного суду до Вищого адміністративного суду України.

Варто зазначити, що 18 грудня минулого року після масового протесту працівників «Успіх БМ» на сесії Львівської міської ради за ініціативи депутатського корпусу та міського голови розпочався переговорний процес щодо мирного врегулювання спору.

Понад місяць чиновники Львівської міської ради та особисто Андрій Садовий вели перемовини про підписання мирової угоди. За декілька днів до розгляду справи в суді проект мирової угоди все ж таки було підписано на умовах, відмінних від положень, узгоджених спочатку. Однак 22 січня безпосередньо перед початком розгляду судового засідання представниця Львівської міської ради  відмовилася від мирової угоди.