„Народний Рух України – політична партія, яка сьогодні цілковито солідарна з діями українського студентства”, — відзначив у заяві 29 жовтня голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор.
Згідно із заявою, партія „переконана, що спільні зусилля молодіжного, студентського руху, Народного Руху України та інших патріотичних – демократичних партій, об’єднаних у коаліцію „Сила народу”, переможе кримінальне мракобісся, яке оповило Україну.
„Для владного кримінального режиму українська молодь та студентство завжди буди в переліку найбільших потенційних небезпек. І те, що найбільше боявся клан Кучми, Медведчука та Януковича, сталося. Молодь, не бажаючи перспективи жити у державі, якою і надалі правитимуть кримінальні авторитети, піднялася на повен зріст і заявила свою громадянську позицію.
Реакція влади не забарилася. У хід пішли випробувані ще у добу комуністичного режиму шантаж, підкидання в офіси молодіжних, студентських організацій вибухівки, зброї, фальшивих грошей, а відтак, фабрикування липових кримінальних справ та звинувачень молодіжних активістів у тероризмі”, — йдеться у заяві.
„Але молодь не залякати. У відповідь на провокації влади на протестні акції виходять десятки тисяч юнаків та дівчат, які зрозуміли, що свій завтрашній день вони місять вибороти сьогодні. Тому вирує на майданах студентство Сумщини та Чернігівщини, Києва та Вінниці, Черкас і Харкова, Миколаєва та Луцька, Запоріжжя і Полтави. Тому 20 тисяч львівських студентів заполонили Пощу Ринок, скандуючи: „Студентам – волю!”, „Студент за студента!”, „Ми разом!”, „Ми разом, нас багато і нас не подолати”!”, „Ми не хочемо жити у зоні!”, — зазначено у заяві.