Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», лідер Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик передав Прем’єр-міністру Канади Стівену Гарперу звернення, у якому за дорученням партійців просить дати оцінку діям української влади з фальсифікації місцевих виборів на Львівщині.

Як відомо, сьогодні із офіційним візитом у Львові перебуває Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер.

Подаємо повний текст звернення:

«Попри гучні обіцянки Президента України В.Януковича про проведення чесних та демократичних виборів в Україні, на Львівщині відбувається відверта фальсифікація виборчого процесу.

Партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко є найбільш популярною політичною силою у Львівській області. Обласна партійна організація є найчисельнішою в Україні - нараховує понад 27 тисяч членів партії.

Згідно з соціологічними даними, чверть виборців Львівщини висловили готовність 31 жовтня віддати свій голос саме за нашу партію. Однак влада, яку представляє Партія регіонів, цинічно вкрала у виборців право голосу. Сотні тисяч наших громадян не зможуть проголосувати за «Батьківщину», бо партію не допущено до виборчого процесу.

Натомість під іменем «Батьківщини» до Львівської обласної ради зареєстровано фальшиві списки, подані народним депутатом України, членом парламентської коаліції із Партією регіонів, якого чотири місяці тому з ганьбою було виключено із «Батьківщини». Ця груба фальсифікація виборчого процесу відбулась за сприяння судів, органів юстиції, членів виборчих комісій. У цих фальшивих списках кандидатами зареєстровано осіб, які не мають жодного стосунку до «Батьківщини», а є прихильниками провладної партії. Усі вони дали обіцянку, що отримавши депутатський мандат, будуть працювати із владою.

Якщо сценарій влади зреалізується, відбудеться захоплення Партією регіонів органів місцевого самоврядування Львівщини, понад 90% виборців якої у другому турі президентських виборів голосували проти В.Януковича.

Ми не можемо допустити, аби під прапором нашої партії пройшли ті, хто вже зрадив своїх виборців і місцеві громади.

Допущення до виборів сфальсифікованих списків партії „Батьківщина” – вкрадене право голосу чверті виборців області.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко чітко заявила, що не визнає результатів виборів у Львівській області, де волевиявлення громадян буде значно спотворено.

Уже чимало авторитетних міжнародних організацій, зокрема Європейська народна партія, що є найбільш впливовою правоцентристською партією в Європі, назвали ганебними такі дії української влади.

Ми звертаємося до Вас з проханням дати свою оцінку діям української влади з фальсифікації місцевих виборів і не допустити, щоби у нашій державі відбулося згортання демократії і свободи волевиявлення громадян».